Roda JC Kerkrade contracteert Jordy Buijs

Roda JC Kerkrade heeft overeenstemming bereikt met Jordy Buijs over een contract tot aan het einde van het seizoen. De 27- jarige verdediger komt over van SC Heerenveen, waar hij zijn contract heeft laten ontbinden.
Buijs doorliep de jeugdopleiding van Feyenoord en brak bij De Graafschap officieel door in het betaalde voetbal. Na vier seizoenen in Doetinchem kwam hij drie jaar lang uit voor NAC Breda. Sinds het seizoen 2014-2015 staat Buijs onder contract bij SC Heerenveen.

Technisch Directeur Ton Caanen: "We zijn tevreden dat Jordy ons per direct komt versterken. Het is een speler die ervaring heeft in de Eredivisie, het Nederlands voetbal kent en direct inpasbaar is in ons elftal".
Geplaatst op: 31-12-2015
Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Meer informatie    OK