Roda JC geeft Fabio Sposito eerste profcontract

Fabio Sposito heeft bij Roda JC Kerkrade zijn eerste profcontract getekend. De 20-jarige Belg tekent voor één seizoen met de optie op nog één seizoen.
De middenvelder maakte als eerste de overstap van Patro Eisden naar KRC Genk voor hij in 2013 naar Roda JC kwam. Op 7 augustus 2021 zat Sposito, tijdens een 3-0 zege op bezoek bij De Graafschap, voor het eerst bij de selectie van het eerste elftal.

Jordens Peters: “Fabio heeft hard gewerkt en ook de nodige stappen gezet in zijn ontwikkeling. Daarom zijn we blij dat we hem nu officieel aan ons kunnen binden voor komend seizoen. Daarnaast zijn we ook trots dat er, naast Loek en Sami, opnieuw een speler van de Voetbalacademie een contract tekent. Ook is dit opnieuw een compliment naar iedereen die zich bij de Academie inzet voor de ontwikkeling van onze jeugdspelers."

Fabio Sposito: “Ik ben heel trots dat mijn harde werk van de laatste jaren nu wordt beloond met mijn eerste profcontract. Het is voor mij een teken dat ik op de goede weg ben. Nu zal ik hard blijven werken voor mijn debuut en ik kan dan ook niet wachten op mijn eerste officiële minuten in ons mooie stadion."
Geplaatst op: 30-03-2023
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies