Vacature: Medewerker Sales Support

Werken in het Parkstad Limburg Stadion is meer dan alleen werken in het grootste en mooiste stadion van Limburg. Roda JC Kerkrade is een verbindende factor, niet alleen in Parkstad, maar ook ver daarbuiten.
Roda JC Kerkrade vervult een belangrijke maatschappelijke rol in de regio en wilt daarbij elke dag van waarde zijn vóór de regio. Samen maken we het verschil. Na bewogen tijden heerst nu rust binnen Roda JC Kerkrade en wordt met beleid gewerkt aan de wederopbouw van de Trots van het Zuiden. Wil jij een bijdrage leveren aan de wederopbouw van onze club? Dan ben jij wellicht onze geschikte kandidaat.

Wij zijn per direct op zoek naar een medewerker sales support.

Als medewerker sales support werk jij binnen de sales afdeling en handelt meestal het volledige administratieve salestraject af. Jij voelt goed aan wat de wensen en behoefte van de klant zijn en kunt de klant goed adviseren en overtuigen van de aangeboden diensten.

Jij bent hét aanspreekpunt voor bestaande relaties. Hebben de relaties een vraag over hun contract, stoelen, skybox of willen extra diensten afnemen? Dan komen ze bij jou terecht! Indien de commerciële afdeling een nieuwe relatie in de businessclub of binnen een skybox aan Roda JC hebben gebonden handel jij het administratieve traject af. Jij maakt de zakelijke contracten aan voor de businessclub of skyboxen en zorgt voor de bijbehorende abonnementen. Het sturen van facturen vanuit AFAS behoort tevens tot jouw werkzaamheden. Jij zorgt dat dit alles middels een uitstekende servicegerichte instelling gebeurt!

Functietaken:
Jouw dagelijkse werkzaamheden bestaan onder andere uit:
 • Het aanmaken van zakelijke contracten of het verlengen van de zakelijke seizoenkaarten en de (nieuwe) relaties voorzien van inloggegevens voor hun zakelijke Roda JC portal
 • Je zorgt ervoor dat voordat het contract in gaat alle handtekeningen geplaatst zijn en zorgt voor een up-to-date administratie van de leden van de businessclub of skyboxen
 • Het uitsplitsen van pin- en creditcard betalingen via Excel en deze aanleveren bij de financiële administratie en onze (externe) boekhouder
 • Als medewerker sales support ben jij de schakel tussen Roda JC en onze financiële partner OFS
 • Je houdt de commerciële begroting up-to-date en voert een foutloze administratie inzake de leden
 • Jij maakt en verstuurt de zakelijke nieuwsbrief
 • Jij biedt een uitstekende klantenservice aan zakelijke relaties die vragen hebben over het inloggen in de portal, bestellen van kaarten of niet werkende seizoenkaarten

Functie-eisen:
Vanwege de aard van de organisatie en jouw takenpakket zoeken wij naar een collega die flexibel en stressbestendig is en houdt van een dynamische werkomgeving. Essentieel is dat je bereid bent om de uren flexibel in te delen. Zo werk je bijvoorbeeld altijd op wedstrijddagen. Deze zijn doorgaans op vrijdag- of maandag.

Verder heb jij:
 • Je bent communicatief sterk in woord en geschrift
 • Je hebt minimaal een MBO+ niveau
 • Je hebt een sterke affiniteit met voetbal
 • Je hebt cijfermatig inzicht en bent in staat administratief secuur te werken
 • Je bent accuraat en let op details
 • Je hebt ervaring in werken voor een zakelijke omgeving
 • Je kunt een VOG krijgen na aanvraag
Aanbod:
 • Jij komt rechtstreeks in dienst van de grootste voetbalclub van Limburg
 • Jij ontvangt een salaris tussen €2.250 - €2.450 per maand op basis van ervaring
 • Jij ontvangt een contract voor 32 uur per week.
Heb jij interesse om onze nieuwe collega te worden? Stuur dan een e-mail met jouw cv en motivatiebrief naar vacature@rodajc.nl.
Geplaatst op: 29-08-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies