Reanimatiecursus voor spelers en staf Roda JC

Vanochtend hebben de spelers en stafleden van Roda JC in het Parkstad Limburg Stadion een reanimatiecursus gevolgd.
Jeffrey van As: “Gedurende het afgelopen EK voetbal bleek eens te meer hoe belangrijk het is dat een ieder adequaat kan handelen in een noodsituatie. Onze spelers en stafleden zijn zich hier terdegen van bewust. We hopen het uiteraard nóóit mee te maken, maar het is goed dat een ieder weet wat hij moet doen op het moment dat iemand met een hartstilstand te maken krijgt."

Reanimatiecursus voor spelers en staf (29-07-2021)

Geplaatst op: 29-07-2021
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies