Reactie Roda JC n.a.v. wanordelijkheden tijdens MVV Maastricht - Roda JC

Roda JC heeft kennis genomen van de uitlatingen in de media van het bestuur van MVV Maastricht over het gedrag van de supporters tijdens de wedstrijd MVV - Roda JC van gisterenavond (donderdag 25 mei) waarbij het duel een halfuur vertraging opliep.
We achten het noodzakelijk om hierop te reageren, omdat de supporters van Roda JC mede-verantwoordelijk worden gesteld voor de wanordelijkheden tijdens deze wedstrijd. Wij zijn van mening dat hiermee onrecht wordt aangedaan aan de werkelijkheid. Immers de afspraak was dat de gracht in het stadion om het veld vrij moest zijn, echter honderden supporters vonden daar juist hun onderdak tijdens de wedstrijd en het was ook op die plek waar uiteindelijk de brandhaard van alle commotie kon ontstaan en wel door aanhangers van MVV Maastricht.

Natuurlijk is de reactie van de supporters van onze kant ook niet goed te keuren, want wij distantiëren ons van iedere vorm van geweld. Echter willen wij benadrukken dat de aanstichters van bovengenoemde ongeregeldheden duidelijk geen aanhangers waren van onze club.

Het feit dat mensen die het veld betraden, wel of niet herkenbaar, daarna weer gewoon terug konden gaan naar hun plek is in onze ogen onbegrijpelijk en getuigt niet van een passende manier van optreden.

Voor de positieve steun van onze supporters gisteren hebben we grote waardering. Wij weten dat dit aankomt bij onze spelers en leden van de staf. Aanstaande zondag hopen we - in een geel gehuld stadion - opnieuw op een geweldige ondersteuning voor onze club.

Geplaatst op: 26-05-2017
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies