24/25
4002verkochte seizoenkaarten

Gorenjec Facility Services official partner Roda JC

Gorenjec Facility Services is met ingang van volgend seizoen official partner van Roda JC Kerkrade. Met het uitbreiden van de bestaande samenwerking spreekt Gorenjec Facility Services het vertrouwen uit in Roda JC en wilt het bedrijf een bijdrage leveren aan de (sportieve) ambities van de club.
Door het ondertekenen van de contracten bouwen Gorenjec Facility Services en Roda JC samen aan een sterke en sportieve toekomst.

BELANGRIJK OM JUIST NU TE VERLENGEN
Dave Gorenjec, eigenaar en oprichter van Gorenjec Facility Services is trots om de samenwerking uit te breiden met Limburgs grootste voetbalclub: “Het familiaire gevoel bij Roda JC heeft me doen besluiten om een extra bijdrage te leveren voor volgend seizoen. De gezelligheid in onze skybox en de verbondenheid met medewerkers en andere sponsoren ervaar ik als enorm prettig. Juist daarom is het in mijn ogen belangrijk om die commitment op dit moment al uit te spreken naar de club. Ik hoop dat veel sponsoren dit voorbeeld volgen."Patrick l´Espoir, Sales en Sponsorship manager van Roda JC: “Gezien onze ambities is het voor de club ontzettend belangrijk om, juist in deze tijd, partners aan de club te binden. Gorenjec Facility Services is afgelopen seizoen in een onzekere tijd ingestapt als skyboxhouder. Wij zijn dan ook enorm trots dat we op dit moment de samenwerking verder kunnen uitbreiden naar een volwaardig official partnership. We hebben Dave leren kennen als een warme en maatschappelijk betrokken ondernemer, dit zijn natuurlijk kernwaarden die goed passen binnen onze club."
Geplaatst op: 26-01-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies