21/22
2922verkochte seizoenkaarten

Vacature Jeugdscout Roda JC Voetbalacademie

De Voetbalacademie van Roda JC Kerkrade is op zoek naar jeugdscouts voor het seizoen 2021/2022.
Ben jij een enthousiaste en energieke jeugdscout en wil jij deel uitmaken van de Voetbalacademie van Roda JC Kerkrade? Dat kan! Onze jeugdopleiding is namelijk op zoek naar verschillende scouts voor het seizoen 2021/2022, die instaat zijn om talentvolle spelers in kaart te brengen binnen een regio.

Wat vragen wij van jou?
  • Verenigingen en teams, op aansturing van de hoofdjeugdscout, bezoeken op zaterdagen.
  • Zorgdragen voor een juiste digitale terugkoppeling.
  • Een representatieve rol vervullen richting coördinatoren van amateurverenigingen.
Heb jij kennis van jeugdvoetbal, herken jij echt talent en bezit je de juiste communicatieve vaardigheden?

Mail dan nu jouw CV, motivatiebrief en voetbalervaring naar infojeugd@rodajc.nl
Geplaatst op: 25-02-2021
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies