Roda JC spelersdag in GaiaZoo

Op zaterdag 17 september organiseert Roda JC Kerkrade in samenwerking met GaiaZOO een spelersdag in de Kerkraadse dierentuin. Hiermee hopen we een passend alternatief te hebben gevonden voor de afgelaste thuiswedstrijd tegen RSC Anderlecht.
Tijdens deze spelersdag hebben onze seizoenkaarthouders gratis toegang tot GaiaZOO. Iedere seizoenkaarthouder mag zelfs tegen een gereduceerd tarief een introducee meenemen.

Op deze dag zal de gehele selectie van Roda JC terug te vinden zijn op verschillende toffe locaties in het park. Maak een praatje met Guus Joppen, vraag Romano Postema naar zijn favoriete dier en kijk samen met Boyd Reith naar het voeren van de gorilla's. Al met al een dag die je niet wilt missen!

UPDATE
10.00 - 17.00 uur | Gratis toegang voor seizoenkaarthouders
13.00 - 16.00 uur | Spelers terug te vinden op diverse locaties in het park

Ga op avontuur door het park, vind op 11 verschillende locaties onze spelers terug. Verzamel alle handtekeningen, maak een praatje en ga met iedereen op de foto!

Aanmelden is nog steeds verplicht en kan via de volgende link:

Aanmelden spelersdag

Geplaatst op: 23-08-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies