Het kan vriezen, het kan dooien

Nu de buitentemperatuur richting het vriespunt daalt en de herfst al vroeg verandert in winter, is het tijd om uw winterjas van zolder te halen.
De tijd voor warme wanten, wollen sokken, thermo ondergoed, gluhwein en (erwten)soep is aangebroken!

U bent van onze club gewend dat wij er te allen tijde alles aan doen om een wedstrijdbezoek voor eenieder zo aangenaam mogelijk te maken. Door de financieel lastige situatie waarin onze club verkeert, zien wij ons echter genoodzaakt de heaters boven de tribunes niet te activeren.

U draagt Roda JC een warm hart toe en daarvoor zijn wij u dankbaar. Wij laten u dan ook niet in de kou staan! Zo zal cateraar Oseven tijdens de koude thuiswedstrijden bekers soep serveren in de rust. Deze beker soep wordt u iedere wedstrijd aangeboden door trouwe business partner Volta Limburg!
Geplaatst op: 22-11-2018
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies