24/25
3788verkochte seizoenkaarten

Roda JC neemt afscheid van tiental spelers

Roda JC Kerkrade neemt definitief afscheid van tiental spelers.
Transfers
Gedurende het seizoen werd al bekend dat zowel Matisse Didden als Sami Ouaissa aan het einde van het seizoen een transfer zouden maken naar respectievelijk FC Utrecht en N.E.C. Nijmegen.

Huurspelers
Naast hen lopen de huurovereenkomsten van Laurit Krasniqi, Walid Ould-Chikh en Calvin Raatsie af. Zij keren alle drie terug naar hun eigen club.

Afgelopen contracten
De contracten van Metehan Güclü, Loek Hamers, Boyd Reith en Fabio Sposito lopen af. Met deze spelers gaat de club niet meer in gesprek over een eventuele nieuwe verbintenis. Zij zullen opzoek gaan naar een nieuw avontuur.

Niek Vossebelt
Van deze tien spelers besloot Niek Vossebelt om zijn carrière te beëindigen. 'The Fox' speelde in zijn loopbaan ruim 400 wedstrijden in het betaald voetbal. 114 hiervan speelde hij in het geel-zwart van onze club. In totaal kwam Vossebelt tot 51 doelpunten waarvan hij er zeven wist te scoren voor Roda JC.

Gesprekken
Met de overige spelers wiens contract of huurovereenkomst afloopt gaat Roda JC wellicht nog in gesprek om een langer verblijf in Kerkrade te bespreken.

Bedankt en heel veel succes met het vervolg van jullie (maatschappelijke) carrière, heren!
Geplaatst op: 22-05-2024
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies