Lonny en Pierre nemen afscheid van Fanshop Roda JC

Na een langdurige samenwerking hebben Roda JC en Lonny en Pierre in gezamenlijk overleg besloten dat hun wegen nu gaan scheiden.
Lonny en Pierre willen de club en alle fans van harte bedanken voor hun jarenlange support en de dierbare vriendschappen die in en rondom de Fanshop zijn ontstaan. Roda JC wil Lonny en Pierre bedanken voor hun jarenlange tomeloze inzet in goede en minder goede tijden voor de club. Voor de toekomst geldt dat Pierre en Lonny altijd supporter van onze club blijven, en andersom natuurlijk evenzo: Lonny en Pierre zullen voor altijd deel blijven uitmaken van Roda JC.

Gelegenheid tot een laatste toost samen is op zondag 31 oktober. De aftrap hiervoor is om 14.30 uur in Brasserie De Gele Kaart. Einde 17.00 uur.
Geplaatst op: 21-10-2021
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies