Bart Sevenich nieuwe veiligheidscoördinator Roda JC

Vanaf 1 augustus 2022 volgt Bart Sevenich Errol Ramsche op als veiligheidscoördinator bij Roda JC Kerkrade. De 27-jarige Kerkradenaar is geen onbekende in het Parkstad Limburg Stadion.
Sevenich is zoals gezegd geen onbekende bij Roda JC. De afgelopen tijd was hij namelijk als veiligheidscoördinator voor het Wereld Muziek Concours (WMC) veelvuldig aan het werk in het Parkstad Limburg Stadion. Daarnaast is Bart mede-eigenaar van VIE Event Group, een bedrijf dat zich richt op het kwalitatief versterken van de regio op het gebied van evenementen. VIE Event Group was succesvol betrokken bij de organisatie van onder andere Wintertijd Heerlen en het WMC Buitenfestival in 2017.


SCHOUDERS ERONDER

Bart geeft zelf aan erg uit te kijken naar komend seizoen: “Als kind van de regio en groot fan van Roda JC is het een eer om iets voor de club te mogen betekenen. Roda JC zit in de lift en ik ben er trots op dat ik mijn schouders onder dit Roda JC mag zetten. Ik ben er heilig van overtuigd dat we samen de club weer kunnen terugbrengen waar het thuishoort."

Daarbij zijn wij blij te vermelden dat Errol Ramsche langer aan onze club verbonden blijft, in de rol van medewerker veiligheid. Wij danken Errol voor zijn inzet als veiligheidscoördinator de afgelopen twee jaren en kijken met veel positieve energie uit naar de toekomst.
Geplaatst op: 21-07-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies