24/25
3788verkochte seizoenkaarten

Vacature: Groundsman Roda JC

Als Groundsman verricht je werkzaamheden en onderhoud aan de voetbalvelden van Roda JC Kerkrade. Je zorgt ervoor dat het stadionveld van het Parkstad Limburg Stadion en de velden van onze trainingsaccommodaties in optimale staat verkeren, conform de wensen van de technische staf en conform de reglementen van de KNVB en UEFA.
Als Groundsman rapporteer je aan de Facilitair coördinator en ben je verantwoordelijk voor onder meer het dagelijks onderhoud, wedstrijd- en evenement klaar maken van wedstrijd- en trainingsvelden en het herstellen van deze velden. Daarnaast stuur je de vrijwilligers van de veldploeg aan.

Dit doen we allemaal met de kernwaarden ‘Opstaan & aanpakken" en met de identiteit van Roda JC Kerkrade in het achterhoofd. Ben jij gedreven en heb jij een hands on mentaliteit? Kom dan onze club versterken!

Een aantal pre´s zijn:
 • MBO+ niveau (bij voorkeur een greenkeepersopleiding of vergelijkbaar);
 • Enige werkervaring in vergelijkbare functie met sportvelden;
 • Bereidheid in het weekend en avonden te werken;
 • In bezit van rijbewijs B, E en bij voorkeur T;
 • Woonachtig in de omgeving van Parkstad.
 • Beheersen van de Nederlandse taal (zowel in woord als geschrift);
 • Affiniteit met voetbal en in het bijzonder Roda JC Kerkrade.

Wat biedt Roda JC Kerkrade jou?
 • Een uitdagende functie met verantwoordelijkheid in een prettige en informele werkomgeving;
 • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden;
 • Een marktconform salaris;
 • Een unieke en zeer veelzijdige functie in een dynamische werkomgeving.

Solliciteren?
Je schriftelijke reactie voorzien van je motivatie en cv ontvangen we graag voor 3 juni 2024 per e-mail op vacature@rodajc.nl t.a.v. Mw. N. Kranzel, HR manager. Reacties zonder brief en/of motivatie worden niet in behandeling genomen.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Geplaatst op: 21-05-2024
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies