Wij zijn op zoek naar jou!

Bij Roda JC Kerkrade zijn we altijd op zoek naar vrijwilligers en/of medewerkers die ons team willen versterken op verschillende gebieden zoals facilitair, veiligheid en horeca. Hieronder vind je een overzicht van de actuele (vrijwillige)vacatures.
Voor de uitbreiding van onze vrijwilligers-poule zijn we op zoek naar enthousiaste mensen die het huidige team willen versterken. Ben jij voetballiefhebber in hart en nieren? Vind je het niet erg om je mouwen op te stropen? Wil je iets extra‘s doen voor de club en onderdeel worden van een uniek gezelschap? Geef je dan nu op als vrijwilliger en help de club verder vooruit!

WIJ ZOEKEN:
 • Ondersteuning voor de technische dienst/facilitaire afdeling (onderhoudswerkzaamheden stadion)
 • Servicemedewerkers
 • Uitbreiding grasteam/veldherstellers
 • Stewards
 • Verkeersregelaars

JIJ BENT:
 • 18 jaar of ouder
 • Flexibel inzetbaar (door de weeks en in het weekend) voor het uitvoeren van klusjes in en rondom het Parkstad Limburg Stadion
 • Aanwezig tijdens thuiswedstrijden (voor stewards in overleg uitwedstrijden)
 • Vriendelijk, proactief, alert en betrouwbaar 

WIJ BIEDEN:
 • Gezellige vrijwilligersdag(en)
 • Een leuk team en plezierige werksfeer
 • Onderdeel van onze mooie club
 • Enkele exclusieve activiteiten voor vrijwilligers (bijvoorbeeld een ontbijtsessie met de selectie)
Spreekt je dit aan en wil je dolgraag deel uitmaken van het vrijwilligersteam van Roda JC? Stuur dan een e-mail met motivatie (en CV) naar vacature@rodajc.nl o.v.v. ‘Vrijwilliger Roda JC’
Geplaatst op: 17-03-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies