24/25
3788verkochte seizoenkaarten

Commercieel Manager Guido Aben verlaat Roda JC

Commercieel Manager Guido Aben verlaat per 1 januari 2024 Roda JC. Aben kiest na ruim acht seizoenen in Kerkrade voor een stap als commercieel directeur bij Chocolate Company.
De carrière van Guido begon in 2015 als Sales Manager bij Roda JC. De afgelopen jaren heeft Guido binnen de club verschillende commerciële functies bekleed en in zijn huidige rol was hij verantwoordelijk voor het zakelijke netwerk.

LEERZAME PERIODE MET TROTS AFSLUITEN
“Met veel plezier en genoegen kijk ik terug op een bewogen, maar vooral leerzame periode bij Roda JC. Erkentelijk ben ik voor de vele contacten en relaties die ik heb mogen leren kennen gedurende deze tijd. Trots ben ik op de succesvolle hoofdsponsortrajecten tot en met de vele activaties die geleid hebben tot het gewenste resultaat. Op commercieel vlak hebben we te allen tijde de rug recht kunnen houden, wat ervoor gezorgd heeft dat we momenteel een van de meest krachtige en bruisende netwerken zijn in de regio.

Via deze weg wil ik graag iedereen bedanken waar ik de afgelopen acht jaar mee heb mogen samenwerken, jullie hebben ervoor gezorgd dat ik met nog meer plezier terugkijk op mijn tijd bij Roda JC. Vanzelfsprekend zal ik ook tijdens mijn nieuwe uitdaging verbonden blijven aan Roda JC en de ontwikkelingen nauwlettend blijven volgen," aldus Guido Aben.

ZEER ERKENTELIJK
Maurice Kleuters, commercieel directeur Roda JC: "We vinden het jammer dat Guido onze club gaat verlaten. Echter, wij begrijpen dat hij deze kans bij Chocolate Company met beide handen wil grijpen. Onze club zit sterk in de lift en dat komt mede door de inzet van Guido en de hele commerciële afdeling. Hiervoor zijn we hem zeer erkentelijk. We zijn dan ook blij dat hij in zijn nieuwe rol aan de Business Club van Roda JC verbonden blijft en wensen hem heel veel succes met zijn nieuwe carrière."

Roda JC gaat op zoek naar een vervanger en een geschikte invulling van onze salesafdeling. Guido zal zorgdragen voor een correcte overdracht naar de huidige collega's. Voor vragen of het bespreken van commerciële mogelijkheden zijn Patrick L'Espoir, Cynthia Rievers, Maurice Kleuters en op korte termijn een nieuwe accountmanager beschikbaar. Op deze manier kunnen we onze relaties goed blijven bedienen.
Geplaatst op: 15-11-2023
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies