Stagevacature Marketing, Ticketing & Merchandise

Voor de uitbreiding van ons team zoeken wij een stagiair (m/v) die weet van aanpakken. Je helpt mee in de verkoop van zowel de merchandise als ticketing en denkt mee over de marketing en communicatie. Je werkzaamheden zijn heel divers, maar daardoor des te leuker en leerzamer!
Je gaat aan de slag bij de mooiste voetbalclub van Limburg. Je bent een belangrijke schakel tussen de club en de supporters. Jij zorgt ervoor dat fans gemakkelijk en snel tickets of geel-zwarte merchandise kunnen kopen, waardoor jij dus een visitekaartje van Roda JC bent.

Jouw takenpakket
 • Opstellen van een marketingplan omtrent merchandise en ticketing;
 • Verkopen van tickets;
 • Verkopen van merchandise;
 • Meedenken over de uitstraling en inrichting van de Fanshop;
 • Op wedstrijddagen ben jij een belangrijke schakel binnen het team.
Dit ben jij!
 • Je hebt affiniteit met voetbal en in het bijzonder met Roda JC;
 • Je bent sociaal;
 • Je bent flexibel;
 • Je bent een teamspeler;
 • Je bent creatief;
 • Je bent zelfstandig.
Wat bieden wij jou?
 • Een toffe en leerzame stageperiode bij een BVO;
 • Je bent iedere thuiswedstrijd, na je werkzaamheden, van harte welkom om de wedstrijd te bekijken.
Heb jij interesse om ons team als stagiair te komen versterken? Stuur dan een e-mail naar jmullenders@rodajc.nl (t.a.v. Jaimy Mullenders) en wellicht mogen wij je binnenkort verwelkomen in het Parkstad Limburg Stadion.
Geplaatst op: 15-11-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies