22/23
3344verkochte seizoenkaarten

'Opnieuw ons eigen ding doen en dominant zijn'

“De afgelopen veertien dagen hebben we de accu weer kunnen opladen. Wel zo prettig aangezien we de komende twee weken vijf wedstrijden spelen. Te beginnen met het duel van vanavond tegen Jong PSV.
In onze vorige thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven heb ik genoten van onze ploeg. Het hele duel waren we dominant en creëerden we veel kansen. Daarnaast lukte het FC Eindhoven geen moment om onder onze druk uit te komen. Dat is wat we willen. De perfecte wedstrijd speel je nooit, maar deze kwam aardig in de buurt.

Ruim een jaar geleden ben ik bij Roda JC aan de slag gegaan. Sindsdien is de samenwerking prima en zit er een stijgende lijn in het voetbal. Daarnaast werk ik in een heel fijne en veilige organisatie en voel ik vertrouwen van alle mensen. Kortom, ik heb het hier fantastisch naar mijn zin. Daarom ben ik blij met de verlenging van mijn contract tot medio 2024 en de verantwoordelijkheid voor het technische beleid. Maar dat kan ik zeker niet alleen. Vandaar dat we de trainersstaf hebben uitgebreid met Adrie Bogers.Ook ben ik heel blij met de komst van Jordens Peters. Jordens was mijn aanvoerder bij Willem II. Als trainer en speler hebben we fijn samengewerkt. Hier gaat hij nu een compleet andere functie uitoefenen. Maar daar kijk ik naar uit. Ik heb er alle vertrouwen in dat Jordens deze club als algemeen directeur naar een mooie toekomst gaat leiden. Laten we hopen dat we op termijn terugkeren naar de Eredivisie. Dat is het uiteindelijke doel.

Vanavond spelen we onze zesde thuiswedstrijd van deze competitie. Ook na afloop van de twee duels die we in dit stadion verloren, kregen we een staande ovatie. Dat betekent dat de mensen trots zijn op deze club. Ze zien dat iedereen keihard werkt en dat we aantrekkelijk voetbal spelen. Ook vanavond zal dat tegen Jong PSV de insteek zijn. Opnieuw moeten we ons eigen ding doen en dominant zijn. Als het ons dan ook nog lukt om voor de vierde keer op rij in eigen huis de nul te houden, is de kans op een goed resultaat het grootst."

Tekst: Bert Jan Boer
Geplaatst op: 15-10-2021
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies