In samenspraak met Flow Traders Foundation kiest Roda JC ook dit seizoen bewust voor vier goede doelen en/of stichtingen op de achterzijde van de Roda JC-tenues. War Child stond de eerste periode op het shirt. Nu is het de beurt aan Free a Girl.
OVER FREE A GIRL
Wereldwijd worden op dit moment 2 miljoen kinderen seksueel uitgebuit in bordelen, massagesalons en hotels. Van India tot Nederland: jonge meisjes worden thuis bij klanten afgeleverd en misbruikt.
Free a Girl streeft een wereld na zonder commerciële seksuele exploitatie van kinderen. Door slachtoffers directe hulp te bieden en straffeloosheid aan te pakken. De harde en pijnlijke waarheid is dat het probleem ernstig is toegenomen door Covid-19.
Guido Aben, Commercieel Manager Roda JC: “Wij vinden het als BVO belangrijk dat wij onze ogen niet sluiten voor problematieken in Nederland en ver daarbuiten. Door de coronapandemie is dit probleem nog groter geworden dan het al was. Op deze
manier proberen wij aandacht te vragen en ons steentje bij te dragen om seksuele uitbuiting wereldwijd tegen te gaan.”
Evelien Hölsken, CEO Free a Girl: “Met de passie en steun van Roda JC kunnen we samen strijden tegen seksuele uitbuiting van minderjarigen én een groter bewustzijn creëren. Die steun is juist nu ontzettend hard nodig en daar zijn
we Roda JC dankbaar voor.”
Free a Girl staat tijdens de wedstrijd Roda JC – Jong PSV (vrijdag 15 oktober, 20.00 uur) voor het eerst op het wedstrijdtenue.
Geplaatst op: 15-10-2021