20/21
3012verkochte seizoenkaarten

Mitchel Paulissen tekent nieuw contract bij Roda JC Kerkrade

Roda JC Kerkrade en Mitchel Paulissen zijn een nieuwe verbintenis overeengekomen welke de offensieve middenvelder voor twee nieuwe seizoenen aan de club verbindt.
Blessureleed
Op 1 oktober 2017 scheurde Paulissen tijdens het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en Roda JC (1-2) zijn kruisband. Na een lange en intensieve revalidatieperiode is de Kerkradenaar weer voldoende hersteld om tijdens de eerste training aan te sluiten bij de groep.

Technisch Directeur Harm van Veldhoven: ' Mitchel is in het verleden van onschatbare waarde geweest voor onze club. Zijn blessure was een mokerslag, maar de manier waarop hij heeft gewerkt om ijzersterk terug te keren is bewonderingswaardig. Tijdens zijn revalidatieperiode in Zeist op het complex van de KNVB is hij ieder weekend terug gekomen naar Limburg om zijn betrokkenheid bij het elftal te tonen. Mitchel tapte uit het juiste vaatje en heeft zichzelf met zijn nieuwe verbintenis beloond voor het harde werken. Wij hopen dat we samen terug keren naar de Eredivisie!'

#PaulieBlijft
Geplaatst op: 15-06-2018
Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Meer informatie    OK