Walk-In Night

Volgende week donderdag organiseren wij de Walk-in Night. Op deze avond kun je op een toffe locatie in ons stadion, bij een van onze spelers, je seizoenkaart verlengen/bestellen.
Van 17.30 uur tot 19.30 uur kun je bij een van onze spelers je seizoenkaart bestellen/verlengen. Je bent natuurlijk ook welkom als je met onze spelers op de foto wilt of een handtekening wilt scoren. De spelers zullen te vinden zijn op vier verschillende locaties:
  • De kleedkamer (foto mogelijkheid)
  • De perskamer (foto mogelijkheid)
  • De bestuurskamer (verlengen/bestellen seizoenkaart)
  • De Phoenix lounge (verlengen/bestellen seizoenkaart)

Daarnaast is er ook de mogelijkheid om je in te schrijven voor onze kidsclub. Met een seizoenkaart krijg je 50% korting op je inschrijving! Ook de fanshop zal geopend zijn. Hier zul je verschillende leuke acties terug vinden! Zo zal onder andere het Roda-bier te verkrijgen zijn voor €10,-

Ben jij er donderdag bij en wil je ook kans maken op een gesigneerd wedstrijdshirt? Schrijf je dan in via de button hieronder. (Je maakt alleen kans als je donderdag aanwezig bent)
Geplaatst op: 14-07-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies