'Heerlijk dat we vanavond weer aan de bak mogen'

“Afgelopen vrijdag hebben we met de 1-2 overwinning bij TOP Oss prima zaken gedaan. Ook daarom is het heerlijk dat we vanavond weer aan de bak mogen.
In Oss begonnen we goed aan de wedstrijd en kwamen we al snel op een 1-0 voorsprong. Vervolgens hielpen we TOP met ons matige spel in het zadel. Na de gelijkmaker schakelden we over op een hoger tempo. Om vervolgens via de treffer van Dylan Vente de zege over de streep te trekken.

Inmiddels heeft Dylan nu zeventien doelpunten achter zijn naam. Ook in de periode dat het bij Dylan tegenzat, was hij ontzettend belangrijk voor de ploeg. We hebben altijd vertrouwen in hem gehouden en dat betaalt zich nu uit. Ik ken geen spits die zo hard werkt als Dylan, daarom is hij ook bij balverlies zo belangrijk voor onze ploeg. De laatste tijd staat hij steeds vaker op de goede plek. Dit kalenderjaar scoorde hij al tien keer, de afgelopen twaalf wedstrijden was hij veertien keer trefzeker. Dylan is pas 22 jaar en dit is zijn eerste seizoen als prof waarin hij vanaf de competitiestart een basisplaats heeft. En nu al is hij bij ons uitgegroeid tot een fantastische, veel scorende spits die ook nog supersnel is. 

Tekst gaat verder onder afbeelding.


De Graafschap, onze tegenstander van vanavond, zie ik als een volwassen, stugge en degelijke ploeg met veel fysieke kracht. Op FC Emmen na heeft De Graafschap de minste tegendoelpunten geïncasseerd. Daarnaast hebben ze er sinds de winterstop met Sam Hendriks scorend vermogen bijgekregen. Dat bleek recent nog tegen Telstar en FC Dordrecht toen hij in beide wedstrijden tweemaal doeltreffend was.

In onze vorige thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht heb ik bij vlagen genoten van onze ploeg. Hoewel we af en toe slordig waren en meer hadden kunnen scoren, deden we het voetballend prima. We creëerden ruimte voor onszelf en wisten die ook te benutten. En dan zijn spelers als Bryan Limbombe, Patrick Pflücke, Xian Emmers en Dylan Vente levensgevaarlijk.

Voor ons is het zaak om de lijn van de afgelopen weken door te trekken en nog zakelijker en gedisciplineerder te worden. Als dat lukt, kan het nog een heel mooi seizoen worden!”

Tekst: Bert Jan Boer 
Geplaatst op: 14-03-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies