Medisana voor zevende seizoen op rij rugsponsor van Roda JC

Roda JC en Medisana hebben ook voor komend seizoen een overeenkomst gesloten voor shirtsponsoring. Het bedrijf staat daarmee voor het zevende achtereenvolgende jaar als rugsponsor op het shirt van Roda JC.
Het van oorsprong Kerkraadse bedrijf prijkte in het seizoen 2012-2013 voor het eerste op de prominente plek op de achterkant van het shirt. Na de degradatie in 2014 bleef Medisana de club trouw en dat is nu opnieuw het geval. Als één van de eerste grote partners hebben zij het sponsorcontract met de club voor één jaar verlengd.

Algemeen Directeur Harm van Veldhoven: “Uiteraard zijn we erg blij dat we de samenwerking met Medisana kunnen continueren. Niet voor niets zijn zij al jaren een belangrijke partner voor onze club. Wij gaan ervoor zorgen dat zowel Medisana als Roda JC weer het maximale uit deze samenwerking gaat halen. Daarnaast hopen we dat nog meer sponsoren overstag gaan en het voorbeeld van Medisana zullen volgen".

“In sponsoring is continuïteit van groot belang. In de afgelopen zes seizoenen hebben we als sponsor én supporter al heel wat spanningen moeten doorstaan", aldus Maurice Jongen en Charlotte Kerckhoffs, directie van Medisana Benelux. “We hopen dan ook dat onze club er weer snel bovenop komt met een terugkeer in de Eredivisie ! We zijn dan ook trots om als Kerkraads bedrijf te mogen mededelen dat we ook het komende seizoen weer achter Roda JC staan".

Roda JC dankt Medisana voor de onvoorwaardelijke steun.
Geplaatst op: 13-07-2018
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies