24/25
4002verkochte seizoenkaarten

Roda JC voegt Dave Velraeds toe aan technische staf

Roda JC Kerkrade heeft met Dave Velraeds een performance coach toegevoegd aan de technische staf.
De performance coach gaat zich vooral richten op de individuele ontwikkeling van onze spelers op fysiek gebied. Velraeds heeft ervaring opgedaan bij onder andere PSV en wordt aan onze staf toegevoegd via Fysio Stofberg.

Naast Velraeds gaat ook Daan Soentjens een rol vervullen binnen de staf. Soentjens zal, als data analist, gaan ondersteunen in het uitlezen van de fysieke data.

Rob Servais: "Met het toevoegen van Dave en Daan professionaliseren we onze organisatie. Met de kennis van deze heren kunnen we ons nog beter richten op individuele ontwikkeling."

Welkom en heel veel succes, Dave!
Geplaatst op: 11-06-2024
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies