22/23
3344verkochte seizoenkaarten

Vacature: Kom jij ons grasteam versterken?

Sinds de zomer van 2021 beschikt het Parkstad Limburg Stadion weer over een échte grasmat. Om de grasmat in topconditie te houden zijn wij op zoek naar een grasmeester die ons team komt versterken!
Ben of ken jij een Roda-fanaat die weet hoe belangrijk een goede grasmat is en ervaring heeft in de groenvoorziening? Beschik jij daarnaast over de juiste instelling, motivatie en vind je het niet erg om naast een reguliere werkweek (40 uur) ook weekenden te werken?

Stuur dan snel jouw CV + motivatiebrief door naar info@rodajc.nl.
Geplaatst op: 08-10-2021
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies