20/21
3012verkochte seizoenkaarten

Roda JC legt Ba-Muaka Simakala vast

Roda JC heeft met Borussia Mönchengladbach overeenstemming bereikt over Ba-Muaka Simakala. De 21- jarige Duitser met Congolese roots tekent in Kerkrade een
contract voor twee seizoenen.
Simakala kwam in 2011 in de jeugdopleiding van Gladbach terecht en debuteerde in 2017 in de hoofdmacht van ‘Die Fohlen´. Hij speelde zijn wedstrijden verder voornamelijk in het tweede team en doorliep verschillende Duitse nationale jeugdselecties.

Algemeen directeur Harm van Veldhoven over de kersverse aanwinst: ‚ÄúSimakala is een zeer talentvolle schaduwspits die beschikt over een actie en scorend vermogen. Wij hebben hem vorig jaar meermaals aan het werk gezien bij Borussia Mönchengladbach II en toen hadden we al de wens om hem te halen. We zijn dan ook zeer blij dat het nu tot een akkoord is gekomen en we opnieuw een meerwaarde voor onze club kunnen presenteren."
Geplaatst op: 08-08-2018
Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Meer informatie    OK