D&D Verhuur ook tweede periode hoofdsponsor

Dit seizoen prijken liefst vier sponsoren op de voorzijde van het wedstrijdshirt van Roda JC. D&D Verhuur stond de eerste periode op de voorzijde van het shirt en kiest er bewust voor om de samenwerking te continueren.

VERTROUWEN

Guido Aben, Commercieel Manager Roda JC: ‘D&D Verhuur is al jaren een trouwe sponsor van onze club en stond de afgelopen jaren al meerdere keren voor ons klaar. We zijn er dan ook trots op dat het Kerkraadse bedrijf het vertrouwen in de club uitspreekt en ook de tweede periode als hoofdsponsor zal fungeren."

STIJGENDE LIJN

Huub Dorscheidt, eigenaar D&D Verhuur: ‘Deze zomer kwam de vraag of we met D&D Verhuur interesse hadden in het hoofdsponsorschap voor de eerste periode. Zoals eerder aangegeven hoefden we daar niet lang over na te denken en besloten we op deze manier een steentje bij te dragen aan de opmars van de club. De afgelopen tijd is deze stijgende lijn alsmaar doorgezet, waardoor we de keuze gemaakt hebben om ook de tweede periode als hoofdsponsor aan de club verbonden te blijven."

Geplaatst op: 07-11-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies