24/25
3788verkochte seizoenkaarten

Leroy Been debuteert in hoofdmacht Roda JC

Afgelopen vrijdag debuteerde de 20-jarige Leroy Been in het eerste elftal van Roda JC Kerkrade. In de 84ste minuut kwam Been, tijdens het verloren duel tegen Jong FC Utrecht, in het veld voor Enrique Peña Zauner.
Al vanaf zijn negende speelt Leroy Been in de jeugdopleiding van Roda JC. Al die jaren werden beloond doordat Leroy vlak voor tijd zijn opwachting mocht maken op Sportpark Zoudenbalch. Hij zal met wisselende gedachten terugdenken aan dit duel, want in de slotminuut ging Roda JC met 1-0 onderuit tegen de beloftes van FC Utrecht.In het seizoen 2012/2013 kwam hij over van EHC waar hij begon in de jeugdopleiding bij de toenmalige E1. Leroy viel na enkele goede jaren in de academie op bij de KNVB. Dit resulteerde in een oproep voor zowel Oranje O13 als voor Oranje O14. Vorig seizoen mocht de geboren Limburger al ruiken aan het eerste elftal. Hij mocht in de voorbereiding enkele keren meetrainen, maar zijn wedstrijden speelde hij nog voor de beloften ploeg. In de voorbereiding van dit seizoen raakte de aanvaller nog geblesseerd in de wedstrijd tegen RKSV Groene Ster. Des te knapper is het dan hoe Leroy zich heeft terug geknokt en beloond is met zijn eerste minuten in de hoofdmacht. Op naar meer minuten, Leroy!

Wij feliciteren Leroy met zijn debuut en wensen hem heel veel succes bij Roda JC-1! En natuurlijk zijn we blij en verheugd dat de jeugdopleiding weer een steentje heeft mogen bijdragen aan het succes van onze club.  

Geplaatst op: 07-09-2023
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies