Nieuwe invulling carrière Nathan Rutjes

Roda JC en Stichting Midden in de Maatschappij hebben overeenstemming bereikt met Nathan Rutjes over een nieuwe invulling van zijn carrière.
Naast maatschappelijke werkzaamheden zal Rutjes komend seizoen actief zijn als assistent-trainer van 017 jaar. Daarnaast volgt hij de opleiding bij de KNVB UEFA A. Rutjes beëindigt hiermee zijn loopbaan als professioneel voetballer.

Algemeen/Technisch directeur Harm van Veldhoven: ‘Nathan heeft de afgelopen jaren bewezen een meerwaarde te zijn voor onze club. Ook buiten het veld is hij veel maatschappelijk betrokken geweest, waardoor een functie binnen de Stichting Midden in de Maatschappij erg passend is. Met zijn ervaring als betaald voetballer, jeugdtrainer en zijn ambities zien wij hem ook als een toegevoegde waarde voor onze jeugdopleiding.´

Roda JC wil Rutjes bedanken voor zijn inzet van de afgelopen jaren als professioneel voetballer
Geplaatst op: 06-08-2018
Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website te analyseren en het gebruiksgemak te verbeteren. Meer informatie    OK