'Positieve vibe vasthouden'

“Vanavond vind ik het vooral heerlijk dat we na bijna drie maanden weer publiek in ons stadion mogen verwelkomen. Daar hebben we reikhalzend naar uitgekeken. Zeker nu er zo‘n mooi affiche op het programma staat tegen de absolute koploper FC Volendam.
Terugkijkend op de transferwindow ben ik vooral tevreden dat we, op Denzel Jubitana na, alle spelers binnen boord konden houden. Daarnaast hebben we onze selectie uitgebreid waardoor er sprake is van meer concurrentie.

Naast de al eerder vastgelegde Dehninio Muringen, Tomer Altman en Jamie Yayi Mpie hebben we afgelopen week met FC Utrecht overeenstemming bereikt over de komst van Davy van den Berg. Davy is een linksbenige, multifunctionele en creatieve
middenvelder die we tot aan het eind van dit seizoen huren. Daarnaast hebben we Mohamed Amissi overgenomen van Heracles Almelo. Mohamed is een snelle aanvaller die veel energie brengt en een onvoorspelbare actie in huis heeft. Een ruwe diamant die zich bij ons kan doorontwikkelen, maar toch ook al acht keer als international voor zijn geboorteland Burundi uitkwam.Gezien hun fantastische serie spelen we vanavond tegen de titelfavoriet van dit seizoen. Typerend voor FC Volendam vind ik, naast de specifieke kwaliteiten van spelers als Robert Mühren, Daryl van Mieghem en Ibrahim El Kadiri, de effectiviteit van het team. Volendam pakt ook de punten als het spel moeizamer verloopt. Inmiddels is de ploeg 22 wedstrijden op rij ongeslagen en zijn ze uitgelopen op de concurrentie. Het ziet er dan ook naar uit dat ze op het eind van de rit op de positie staan die ze ambiëren.

Toch waren wij in de uitwedstrijd, ondanks het 2-2 gelijkspel, de betere ploeg. Net als wij heeft Volendam een team dat altijd vooruit wil voetballen. Daarom belooft het een leuke wedstrijd te worden. Onze teamspirit is in ieder geval prima en de bereidheid groot. De spelers zijn niet zelfzuchtig en gunnen elkaar alles. Ook is het mooi om te zien hoe ze elkaar aansporen en steeds beter coachen. Mede daarom is het een genot om bij deze mooie club te werken met mensen die allemaal hetzelfde doel voor ogen hebben.

Vanavond vind ik vooral heerlijk dat we na bijna drie maanden weer publiek in ons stadion mogen verwelkomen. Daar hebben we reikhalzend naar uitgekeken. Een extra motivatie om onze supporters iets moois te bieden. De afgelopen weken spatte het enthousiasme van ons team af. Inmiddels zijn we negen wedstrijden op rij ongeslagen. Ik hoop dat we dat goede gevoel en die positieve vibe, nu mét ons fans, kunnen vasthouden."

Tekst: Bert Jan Boer
Geplaatst op: 05-02-2022
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies