20/21
3910verkochte seizoenkaarten

Ramakers Accountancy B.V. rugsponsor tijdens Roda JC Kerkrade - Vitesse

Tijdens de wedstrijd Roda JC Kerkrade - Vitesse, welke zondagmiddag om 14.30 uur in het Parkstad Limburg Stadion wordt gespeeld, is Ramakers Accountancy B.V. voor de tweede keer rugsponsor. Naast onze trouwe rugsponsor Medisana, zal Ramakers Accountancy B.V. hiermee de tweede rugsponsor van de wedstrijd zijn.
Ramakers Accountancy B.V. is een jong en dynamisch accountantskantoor gevestigd in Posterholt (nabij Roermond). "Onze accountants en adviseurs zijn actief op het gebied van accountancy, administratieve dienstverlening, fiscale begeleiding en advisering. In onze cliëntenportefeuille zijn ondernemers in het midden- en kleinbedrijf en vrije beroepsbeoefenaars sterk vertegenwoordigd. Ons team houden we bewust klein. Meer dan 20 jaar ervaring in de accountancy heeft ons geleerd dat kleinschaligheid een essentiële voorwaarde is om te kunnen komen tot een intensief en persoonlijk klantencontact. Uiteindelijk leidt alleen dat tot een langdurige werkrelatie waarvan beide partijen profijt hebben".
Roger Ramakers: "Als klein regionaal kantoor en als trouwe supporter zijn we enorm trots dat wij bij Roda JC als rugsponsor mogen optreden. Sinds 2001 heb ik alle wedstrijden bekeken vanaf de West-tribune, nu de Koempeltribune. Twee jaar geleden hebben we besloten om twee business-seats te nemen op de Noord-tribune. De sfeer op de Koempeltribune en de supporters zijn geweldig. Ook in de businessclub is de entourage super, ook als het even tegen zit. De mentaliteit van de club, de technische staf, de spelers en met name de supporters spreekt mij enorm aan. Ik hoop in ieder geval op drie punten voor Roda JC aanstaande vrijdag en op rechtstreekse handhaving in de Eredivisie!"

“Sinds 1992 ben ik werkzaam in de accountancy en in 1997 heb ik de opleiding tot certificerend accountant afgerond. Al snel daarna ben ik als zelfstandig accountant aan de slag gegaan. Eerst in Roermond en vanaf 2007 in Posterholt. In dit Midden-Limburgse dorp ben ik geboren en getogen en heb ik zo‘n beetje mijn hele leven gevoetbald bij PSV ‘35, de club waarvan keeper Yannick Derix afkomstig is. Op dit moment ben ik nog actief als jeugdleider bij PSV ‘35 waar mijn twee zonen Rufael (10) en Mihret (7) in de D-jeugd en respectievelijk F-jeugd spelen. De passie voor Roda JC is ontstaan doordat mijn opa en oma mij al op jonge leeftijd mee namen naar thuiswedstrijden op Kaalheide. Nog steeds ga ik trouw met mijn familie en vrienden naar alle thuiswedstrijden en bezoek ik ook regelmatig uitwedstrijden. Hoogtepunten waren toch wel de bekerfinales en natuurlijk de promotie afgelopen jaar."
Geplaatst op: 04-03-2016
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies