24/25
3788verkochte seizoenkaarten

Reactie gebeurtenissen bekerwedstrijd N.E.C. Nijmegen - Roda JC

Na afloop van de bekerwedstrijd N.E.C. – Roda JC, heeft een groep supporters gepoogd uit te breken uit de bussluis van het uitvak. Hierbij is geweld gebruikt, waarbij stewards van Roda JC gewond zijn geraakt.
Roda JC neemt afstand van de daders en veroordeeld nadrukkelijk dit incident en iedere vorm van geweld.

Algemeen Directeur Jordens Peters: ‘Het is volkomen onacceptabel dat deze mensen, die zich supporter van onze club noemen, zich zo misdragen, je hebt van onze medewerkers af te blijven.´

De komende dagen volgt uitgebreid onderzoek om de daders van de wanordelijkheden op te sporen en te bestraffen. Daarnaast doet Roda JC aangifte bij de politie.
 
Geplaatst op: 03-11-2023
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies