Roda JC bezoekt Zomerschool Kerkrade

Op vrijdag 30 juli 2021 waren onze spelers Amir Absalem en Robert Klaasen op bezoek bij de Zomerschool Kerkrade.
Gedurende de gehele zomervakantie zijn hier elke week kinderen van alle leeftijden bijeen om bezig te zijn met sport, cultuur en beweging. Amir en Robert hebben met de kinderen gevoetbald, waarna algemeen directeur Martijn Wismans de beker aan het winnende team uitreikte.Roda JC ondersteunt het Zomerschool initiatief van harte en wenst de organisatie veel succes in de resterende weken van de zomervakantie!
Geplaatst op: 02-08-2021
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies