22/23
3344verkochte seizoenkaarten

'Opnieuw laten zien waartoe wij in staat zijn'

“Afgelopen week had er in Den Haag absoluut meer ingezeten dan de 2-0 nederlaag. In die wedstrijd miste ik vooral de durf om te voetballen en om fouten te maken. Daarom is het de uitdaging om vanavond opnieuw te laten zien waartoe wij in staat zijn.
Dat ADO Den Haag zich volledig aan ons heeft aangepast, was een groot compliment. Maar daar hadden we dan wel goed mee moeten omgaan. Hoewel er genoeg ruimte lag, maakten we daarvan te weinig gebruik. Ook vond ik onze manier van druk zetten minder dan de afgelopen weken. Daarin ontbrak het heilige vuur en geloof in eigen kunnen. Natuurlijk waren de twee tegendoelpunten heel ongelukkig. Maar ook als het in een wedstrijd tegenzit, mag je je daar als ploeg niet achter verschuilen.

Soms vraag ik me af of onze spelers zich wel realiseren hoe goed ze kunnen voetballen. We hebben veel dynamiek, snelheid en scorend vermogen. Daarmee maken we het elke tegenstander moeilijk. Recent lieten we dat tegen een titelkandidaat als FC Volendam nog zien. In dat duel waren we wél overtuigd van onze kwaliteiten en speelden we een uitstekende wedstrijd.Deze jaargang hebben we nog voor geen enkele ploeg ondergedaan, ook niet tegen de huidige top drie. Sterker nog, we zijn vaak de bovenliggende partij geweest. Toch wil dat absoluut niet zeggen dat deze competitie gemakkelijk is. Elke wedstrijd zullen we tot het uiterste moeten gaan. Dat geldt zeker ook voor het duel van vanavond.

In mijn ogen is FC Eindhoven namelijk beter dan ADO Den Haag, een goede ploeg die met veel energie vooruit speelt en durft te voetballen. Met aanvallers als Jort Van der Sande, Joey Sleegers en Enrico Hernández heeft Eindhoven veel scorend vermogen. Daarop moeten wij anticiperen door opnieuw ons eigen spel te spelen, dominant te zijn en zoals altijd voor de volle winst te gaan.”

Tekst: Bert Jan Boer
Geplaatst op: 01-10-2021
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies