Roda JC neemt Lucas Beerten over van KRC Genk

Roda JC Kerkrade heeft Lucas Beerten op transferdeadline-day overgenomen van KRC Genk. De Belg tekent een contract voor één seizoen met de optie voor nog één extra seizoen.
De verdediger trainde al een langere tijd mee met de selectie en mag zich vanaf vandaag officieel speler van Roda JC noemen. De 20-jarige is geboren in Hasselt en speelde in de jeugdopleiding van KRC Genk. Hij kan op alle posities in de defensie uit de voeten en speelde al mee in verschillende oefenwedstrijden in aanloop naar het nieuwe seizoen.

Rob Servais: "Lucas heeft al weken met ons meegetraind en bewezen te passen in onze groep. Daarnaast is hij inzetbaar op meerdere posities in onze verdediging. Hierdoor is hij een welkome versterking."

Welkom en heel veel succes, Lucas!

Geplaatst op: 01-09-2023
Wij vragen jouw akkoord voor het gebruik van cookies op onze website. Meer informatie over wat cookies zijn, welke cookies op onze website worden gebruikt en wat ze bijhouden is beschikbaar in het onderdeel cookies van ons privacy statement
Alle cookies toestaan Alleen noodzakelijke cookies